Schulz i Politan nadal razem

Wygraliśmy przetarg i po dwóch latach wspólnej pracy nadal będziemy prowadzić działania z firmą Politan! Do tej pory obsługiwaliśmy trzy marki – Gosię, Amigo oraz Helios. W 2018 roku będziemy kontynuować współpracę w podobnym zakresie.

Schulz i Politan – dwa lata wspólnej pracy

W 2017 roku odpowiadaliśmy za obsługę strategiczno-kreatywną oraz komunikację marki Gosia w kanałach ATL i digital. Zajmowaliśmy się także obsługą social media wszystkich marek, a także samej firmy Politan. Nasza wspólna praca przyniosła pozytywne efekty, dlatego też firma Politan zdecydowała się na jej przedłużenie, co bardzo nas cieszy! Długofalowa praca z klientami jest dla nas zawsze powodem do dumy i dużą mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Politan i jego portfolio

Politan to polska firma, będąca na rynku od 1982 roku. Należą do niej trzy marki – Gosia, Amigo oraz Helios. Markę Gosia wyróżniają oryginalne rozwiązania oraz innowacyjne produkty. Oferta Amigo składa się z artykułów gospodarstwa domowego, które przeznaczone są przede wszystkim do konsumentów, kierujących się względami ekonomicznymi. Portfolio Politan dopełnia Helios, który istnieje na rynku od ponad sześćdziesięciu lat. Oferuje klientom środki czystości oraz produkty do konserwacji obuwia.