Redakcja M! – nowa kampania M!chałków

M!chałki w nowej odsłonie są bohaterami kampanii, którą przygotowaliśmy dla Wawelu. W rolach głównych trzy cukierki – Klasyczny, Kokosowy i Biały, które wspólnie tworzą redakcję M! Jej zadaniem jest pokazywanie codziennych „dobrych wiadomości”. To bezpośrednie odwołanie do nowej strategii komunikacji, którą wspólnie wdrożyliśmy w 2017 roku.

„Tak dobre, że aż papierki szeleszczą”

Kampania reklamowa prowadzona jest zarówno w telewizji, Internecie, jak i na billboardach oraz materiałach POS. Poznajcie redakcję M! w akcji:

Dla redakcji M! opracowaliśmy cały koncept kreatywny, scenariusz spotu, reklamę outdoorową oraz stworzyliśmy nową platformę komunikacji.

Kolejna kampania reklamowa Wawel & Schulz

Współpraca Wawelu i Schulza jest bardzo owocna! W zeszłym roku producent słodyczy z naszym udziałem wdrożył nową strategię komunikacji „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. W jej ramach powstały trzy spoty – galaretek Fresh&Fruity, Malagi, Tiki-Taków i Kasztanków oraz Mieszanki Krakowskiej. Odpowiadaliśmy również za rebranding Danusi oraz opracowanie strategii i komunikacji dla  drugiej edycji programu „Serce Rośnie”.