Celebryci ze swoimi bliskimi seniorami w szczytnym celu!

Obok akcji „Podaruj Wigilię” Stowarzyszenia mali bracia Ubogich ciężko przejść obojętnie. Edyta Herbuś, Magdalena Lamparska czy Marcin Dorociński to kilka gwiazd, które jako pierwsze zaangażowały się we wsparcie działań, mających na celu ufundowanie kolacji wigilijnej dla samotnych starszych osób. Do akcji dołączają także m.in. Mela Koteluk, Patricia Kazadi oraz Rafał Brzozowski. 

 

Kilka razy wspominaliśmy o naszym zaangażowaniu w tegoroczną kampanię Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, którą ilustruje nasz wzruszający film „Moc niewidzialności”. Uruchomiliśmy niedawno kolejną aktywność, do której tym razem zaprosiliśmy celebrytów i influencerów. Wszystko po to, żeby jak najlepiej wspomóc samotne starsze osoby! Stowarzyszenie mali bracia Ubogich od lat opiekuje się samotnymi seniorami, dla których niewidzialność w Święta jest najbardziej przytłaczająca.

W ramach akcji gwiazdy zachęcają do wsparcia zbiórki na swoich mediach społecznościowych, nagłaśniają problem samotności wśród starszych osób oraz biorą udział w wyzwaniu #seniorchallenge.

Może w nim wziąć udział każdy z nas! Polega na udostępnieniu zdjęcia z bliskim sobie seniorem/seniorką i opowiedzeniu, dlaczego dana osoba jest dla nas ważna, a następnie nominowaniu kolejnych osób do wyzwania. Ważne, żeby nie zapomnieć o hashtagach #seniorchallenge oraz #podarujwiglie, #malibraciaubogich oraz adresie strony www.podarujwigilie.pl. Nadal jest szansa, by odmienić Święta tych, o których wszyscy zapomnieli!

Poniżej przykłady zaangażowania w naszą akcję ze strony celebrytów i influencerów:

Aktorka Magdalena Lamparska jako pierwsza opublikowała post na Instagramie, zachęcający do wsparcia działań Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Edyta Herbuś, tancerka i prezenterka, opublikowała wzruszający post ze swoimi dziadkami, w którym namawia, żeby nie odwracać wzroku od potrzebujących!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Patricia Kazadi, aktorka i piosenkarka, wzięła udział w #seniorchallenge, opublikowała post ze swoją babcią oraz nominowała kolejne osoby do wyzwania!

 

Aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra także udostępniła piękne zdjęcie ze swoim dziadkiem, zwracając uwagę na problem samotności wśród seniorów.

 

Wzruszający wpis o seniorce zamieścił także Aleksander Siczek oraz nominował do #seniorchallenge kolejne osoby.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alek Siczek (@aleksandersiczek)

Aktor Marcin Dorociński również nie jest obojętny na los seniorów i w swoim feedzie na Instagramie udostępnił materiał wideo Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, zachęcając swoich obserwujących do ufundowania kolacji wigilijnej samotnemu seniorowi!

Podobne działania wyszły od piosenkarki Meli Koteluk, która również podzieliła się z obserwatorami informacją o akcji „Podaruj Wigilię”.

Aktorka Magda Szczepanek wzięła udział w #seniorchallenge, publikując wzruszające zdjęcie z dziadkiem! Nominowała także kolejne osoby!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Szczepanek (@magda_szczepanek)

Akcję na swoim stories wspomogli także m.in. Ten Typ Mes, Rafał Brzozowski, Jakub Kucner, Katarzyna Dąbrowska, Walerija Żurawlewa, Jakub Deka, Kasia Gandor czy Szafa Sztywniary.

 

A Ty?

Czy już udało Ci się wspomóc samotnych seniorów?

Jeśli nie, to jeszcze masz szansę!