Martyna i Szczepan zasilają nasz zespół!

Nie zwalniamy tempa w dobie kryzysu koronawirusa, a wręcz znacznie przyspieszamy i powiększamy kadrę. Do działu client service dołącza Martyna Krupa, a do kreacji Szczepan Barański. Uruchomiliśmy jeszcze 6 nowych rekrutacji: do działu kreacji oraz na stanowisko social media group head.

Bez szwanku

Skończyliśmy pierwszy kwartał z istotnym zyskiem. Profil Klientów, których obsługujemy pozwala prowadzić kampanie bez istotnych zmian budżetowych. Są to marki, których kryzys na ten moment istotnie nie dotyka. Dodatkowo wygraliśmy w ostatnim czasie dwa przetargi, które realizujemy z drobnymi modyfikacjami. Nie zwolniliśmy żadnego pracownika, pensje pozostały na tym samym poziomie. Co więcej zasilamy zespół kolejnymi specjalistami, docelowo zwiększając zatrudnienie aż do 50 osób.

Do działu kreacji dołączył już Szczepan Barański, który projektowaniem graficznym zajmuje się od kilkunastu lat. Specjalizuje się w animacjach, motion designie, DTP, webdesignie, drukach niestandardowych oraz brandingu. Zajmuje się również ilustracją i papercraftem. Poprzednio związany był m.in. z Brave Brain oraz Opcom. Obsługiwał takie marki jak Skoda, Decomoreno, Łowicz czy Nivea. W Schulz brand friendly objął stanowisko motion designera.

Z kolei dział Client Service powiększony zostaje o stanowisko Account Executive, które zajmie Martyna Krupa. Martyna specjalizuje się w markach retail. Obsługiwała m.in. Lewiatana, Eurocash Cash&Carry, Groszek, Delikatesy Centrum oraz Eurosklepy. Ma doświadczenie w zarządzaniu projektami, szczególnie w obszarze produkcji filmowych i video marketingu.

Ze względu na szeroki zakres obsługi marki Kaufland Martyna i Szczepan będą pracowali głównie dla tego klienta.

W maju agencja rozkwitnie

Od czwartku uruchamiamy serię nowych rekrutacji pod hasłem #schulzrozkwita. Nowe osoby mają wzmocnić dział kreatywny. Poszukiwani będą art directorzy, graphic designerzy oraz copywriterzy. Pracować będą zarówno dla stałych klientów agencji, jak i wspierać dział new business. Więcej szczegółów tutaj.